Kodėl kalnų kelionės yra įdomiau nei gulėjimas paplūdimyje?

Kodėl kalnų kelionės yra įdomiau nei gulėjimas paplūdimyje?

Gulėjimas paplūdimy, mėgavimasis saule, šiluma ir skaniais gėrimais, o gal tiesiog grožėjimasis vaizdas, daug kam gali skambėti kaip pačios šauniausios atostogos, tačiau Gyvenkime aktyviai komanda mano kitaip! Tikime, jog kalnai gali pasiūlyti ir atskleisti daug daugiau nei atostogos prie paplūdimio.

 

Dalinamės savo atradimais:

1.Nuotraukos kalnuose atrodo įspūdingiau, juk čia kraštovaizdis nuolatos kinta. Nuo įspūdingų krioklių iki nuostabių vaizdų užkopus į kalnų viršūnes ar grožėjimosi kalnais iš papėdės. Tikrai turėsi išraiškingų nuotraukų savo Instagram paskyrai!

 

2.Kalnuose tikrai „neprigersite“ sūraus jūros vandens, juk kvėpuosite tyru kalnų oru!

 

3.Fiziškai daug judėsite, tad neturėsite laiko auginti pilvuko! Kalnai – pati geriausia sporto salė. Kopdami į kalnus išjudinsite visus kūno raumenis ir sustiprėsite fiziškai.

 

4.Maistą gaminsite ne vieni, o su savo grupės žmonėmis (komanda). Visada bus kas jus „prižiūri“, kanų vadovas net ir nemokančius išmokys gaminti gurmaniškus patiekalus – makaronus su tušonkė. Skanumėlis!

 

5.Tikrai susirasite naujų draugų! Grupėje visada atsiras žmonių su kuriais norėsis pabendrauti, kurie jums išties ranką ir padės įkopti į kalną. Draugystės įrodymas kalnuose – ištiesta ranka! Tie kas kopė į kalnus šią tiesą puikiai žino. 😉

 

6.Išeisite iš savo komforto zonos. Jeigu bijote aukščio, tuomet pažadame, kad padėsime jums su tuo susidoroti. Jeigu nežinote kaip pastatyti apartamentus – palapinę, tuomet mes to jus irgi išmokysime. Jeigu nežinote apie ką kalbėti su didele grupe žmonių, nebijokite, vis tiek teks prisistatyti ir visiems trumpai papasakoti apie save. 😉

 

7.Nors ir smelks lietus mes turėsime judėti toliau. Juk niekur nedingsim, jeigu lis ar snigs mes eisime. Viršūnė pas jus neateis, į ją teks įkopti!

 

8.Išgirsite įvairių istorijų ir legendų apie tai, kaip kalnai gavo savo vardus. Susipažinsite su vietinėmis tradicijomis ir išmoksite su žygeiviais sveikintis jų kalba!

 

9.Į viską pradėsite žiūrėti paprasčiau, sumažės poreikis skųstis, atsiras trumpų pertraukėlių vertinimas. Prieš nieką nereikės pasirodyti, nes kalnuose nėra skirtumo kaip jūs atrodote, svarbiausia – kaip jaučiatės. 🙂

 

10.Ir po kelionės (sugrįžus į kasdienybę) įspūdžiai dar išliks ilgam! Kalnai pakeri… Tikime, jog į juos norėsite sugrįžti ir dar kartą.

 

11.Susirgsite kalnų liga. Ar žinote, kas tai? 🙂 Ne? Tuomet keliaukite kartu su Gyvenkime aktyviai komanda ir mes jums parodysime!

 

Naujų atradimų kalnuose jums linki Gyvenkime aktyviai komanda!

 

Jeigu norite keliauti kartu, tuomet nesidrovėkite ir parašykite el. paštu info@gyvenkimeaktyviai.com

Post a Comment