Kelionės

2020 m. liepos 04 d. - liepos 14 d.
Keliaukime kartu į Juodkalniją ir pasinerkime į pasakiškąjį Durmitoro kalnų masyvą! Įkopsime į aukščiausia Durmitoro kalną, aplankysime Taros kanjoną, leisime vakarus prie laužo ir mėgausimės nuostabia gamta.
11 dienų
2020 m. liepos 30 d. – rugpjūčio 08 d.
Svajoji pasivaikščioti po įspūdingo grožio kalnus, pasimėgauti nuostabiais, kvapą gniaužiančiais vaizdais ir išmėginti save kalnų žygyje? Rinkis įspūdžių kupiną kelionę po Austrijos Alpes! Tai, ką patirsi ir pamatysi, įsimins visam gyvenimui!
10 dienų
2020 m. gegužės 28 d. - birželio 02 d.
Kviečiame į šešių dienų nuotykį Italijoje - kalnai, jūra, saulė, kvapą gniaužiantys vaizdai – viskas, ko reikia kad tai taptų viena įsimintiniausių kelionių!
6 dienos
2020 m. balandžio 23 d. - gegužės 07 d.
Ar kada svajojai išvysti aukščiausią pasaulio kalną? Jeigu atsakymas teigiamas, tuomet ši avantiūra kaip tik -TAU!
15 dienų
Kelios datos
Leiskis į nepamirštamus įspūdžius žadančią kelionę į Slovakiją – nuostabi, žmogaus nepaliesta gamta, nakvynės stovyklavietėje ir smagi kompanija!
7 dienos
2020 m. birželio 27 d. – liepos 01 d.
Aktyvaus poilsio mėgėjams šis žygis bus ne tik iššūkis, bet ir nuostabus malonumas. Pabuvosime miškuose, kalnapušių zonose, alpinėse pievose, pasieksime akmenuotas viršūnes, o visą kelią lydės upeliai, kriokliai, kalnų ežerai ir nepakartojami peizažai.
5 dienos
Kelios datos
Leiskis į nepamirštamus įspūdžius žadančią kelionę į Slovakiją – nuostabi, žmogaus nepaliesta gamta, nakvynės kalnų nameliuose ir smagi kompanija! Kalnų energija suteiks jums jėgų visiems metams!
7 dienos
2020 m. liepos 18 d. - liepos 26 d.
Kviečiame kartu keliauti į stebuklingai gražių, neaukštų kalnų ir nuostabių slėnių pasaulį - Vidurio Karpatus! Svarbiausia, kad po žygio galėsite sau ir kitiems pasakyti: „Užlipau į aukščiausią Ukrainos viršūnę!”
9 dienos