Apie mus

Gyvenkime aktyviai – vadovauja kelionėms į įvairius pasaulio kalnus. Veikiame nuo 2015 metų ir mylime savo darbą bei aktyvų gyvenimo būdą. Esame komanda, kurią „veža“ kalnai, todėl siūlome tau keliauti kartu!

 

Norime prisidėti prie to, jog pamatytum pačius gražiausius pasaulio kalnus. Nuo nuostabių ir žalių europietiškų Alpių ar Tatrų iki įstabių ir aukštų Himalajų kalnų. Kalnai – tai mūsų gyvenimo būdas, tai vieta, kur kiekvienas keliautojas atranda save iš naujo, įveikia savo baimes, išbando fizines galimybes, susiranda naujų draugų, išgirsta įdomių istorijų, išvysta neregėtų vaizdų, kurie gniaužia kvapą ir priverčia aiktelėti. O žmogus sugrįžęs iš kalnų jau niekada nebebus toks pats, koks buvo prieš į juos įkopdamas…

 

Mums kalnai – tai laisvė, harmonija ar „įveikta“ viršūnė. Čia peržengi visas fizines galimybes ir įveiki patį save. Tai pažinimas, keliavimas ir nuolatinis atradimas. Norime, jog ir tu „užsikrėstum“ kalnų liga, kuria daugybe metų sergame ir mes. Tikime, kad tai liga, nuo kurios nepabėgsi, nes į kalnus visada norėsis sugrįžti.

 

Jei seniai galvojai apie kalnus, bet niekad neišdrįsai į juos kopti, tuomet mes tau padėsim. Jei su Gyvenkime aktyviai keliauji jau ne pirmą kartą, tau sakome didelį ačiū, nes jaučiame tavo palaikymą. Jei nežinai ko nori, bet esi tikras, jog nori aktyvių atostogų, tuomet tiesiog kreipkis į mus nurodytais kontaktais. Su kiekvienu iš jūsų bendraujame individualiai, tad išsiaiškinę jūsų poreikius galėsime pasiūlyti geriausią variantą.

Užsisakykite naujienlaiškį ir sužinokite apie artėjančias keliones