Pradeda veikti Gyvenkime aktyviai internetinė svetainė

Pradeda veikti Gyvenkime aktyviai internetinė svetainė

Džiugi žinia ne tik Gyvenkime aktyviai draugams, kelionių mylėtojams, keliautojams, besidomintiems kalnais ar ieškantiems naujo nuotykio, bet ir mums. Užaugome ir tapome tokie dideli, jog nusprendėme visą savo veiklą viešinti ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir naudingą informaciją talpinti internetinėje www.gyvenkimeaktyviai.com svetainėje.

 

Ką įdomaus čia galėsite surasti?

  • Svarbiausia – galėsite sekti visas mūsų planuojamas keliones. Matysite kada kelionė yra organizuojama, galėsite pasidomėti kiekvienos dienos planu, sužinosite kainas, o jeigu kelionė jums tiks, tuomet į ją galėsite tiesiogiai užsiregistruoti.
  • Aprašymus apie kelionių vadovus. Keliaujant į kalnus, visuomet norisi jaustis saugiai, patikimai, žinoti – kas bus grupės lyderis. Norint su vadovu jus supažindinti artimiau kiekvienam iš jų pateikėme klausimų laviną. Pažinti savo vadovą – dar viena iš svarbių taisyklių keliaujant į kalnus (bei nepamiršti sekti ir klausyti jo nurodymų).
  • Galėsite skaityti Gyvenkime aktyviai Blogą. Čia rasite 3 skirtingas skiltis – Naujienos, Patarimai ir Dienoraštis. Kiekviena jų skirta jums, jog pasirinktumėte, tai kas jums aktualu ir įdomu. Dažniausiai temas diktuoja patys keliautojai, tad koncentruojamės į jus.
  • Norintiems gauti informaciją iš mūsų siūlysime užsisakyti naujienlaiškį, o tų, kurie su mumis jau keliavo kartu, prašysime palikti atsiliepimą. Tam, jog galėtume įvertinti savo darbą!
Su didžiu džiugesiu

Gyvenkime aktyviai komanda.

Post a Comment