10 patarimų kaip miegmaišyje miegoti šiltai

10 patarimų kaip miegmaišyje miegoti šiltai

Pateikiame pagrindinius punktus, kurie miegmaišyje jums padės miegoti šiltai. Patarimai skirti miegantiems neuždarose patalpose, pvz. palapinėje.

 

1.Prieš eidami miegoti sušilkite

Pasimankštinkite – pašokinėkite, padarykite pritūpimų ar kitų pratimų, kurie padėtų įšilti, bet tik nepersistenkite, kad nepradėtumėte prakaituoti. Jeigu į miegmaišį įlysite atvėsę, tuomet greičiausiai visą naktį ir liksite sušalę.

 

2.Energetiniai batonėliai

Jeigu žinote, kad jūsų laukia tikrai šalta naktis, tuomet galite suvartoti energetinį batonėlį, kuris padės sušildyti kūną iš vidaus. Energetiniai batonėliai yra geriau nei batonėliai pagaminti iš cukraus ar kofeino.

 

3.Vanduo

Tam, jog jūsų kūnas palaikytų normalią kūno temperatūrą, jūs turite gerti vandenį. Dažnai kiekvienam žmogui vandens poreikis yra skirtingas, bet patariame jo vartoti šiek tiek daugiau likus kelioms valandos iki miego. Tik nepersistenkite, jog nereikėtų dažnai keltis nueiti į tualetą. Tačiau, jeigu jums reikia atsikelti labai anksti, tuomet kaip tik vartokite kuo daugiau vandens, tai suveiks kaip natūralus žadintuvas. Ir vis tik jeigu taip nutinka, kad vidurį nakties jus pašaukia gamta, netingėkite, atsikelkite ir nueikite į tualetą, juk skysčių laikymas dar labiau atvėsins jūsų kūną.

 

4.Drabužiai

Patariame turėti atskirą drabužių rinkinį skirtą miegojimui. Nemiegokite su tais pačiais rūbais, kuriuos dėvėjote dieną, nes jie bus šiek tiek drėgni ir šalti. Jeigu juos vis tik vilkėsite ir miegodami, tuomet turėsite savo kūnu sušildyti drėgnus bei atvėsusius drabužius. Tokiu atveju, naktis gali būti iš tiesų šalta.

 

5.Karšti vandens buteliai

Pripildykite vandens butelius ar vandens gertuvę karštu vandeniu ir suvyniokite juos į laisvus drabužius. Prieš miegą įsidėkite karšto vandens butelį į miegmaišį, kad jis sušiltų. Dažnai mums šąla kojų pirštai, tokiu atveju karšo vandens butelį galite nustumti į miegmaišio galą ir taip nuo kojų pirštų įšildysite visą savo kūną.

 

6.Miegokite su kepure

Jeigu neužsidengsime savo galvos, tuomet mes galime prarasti daug kūno šilumos, kadangi ji išgaruos per neuždengtą galvą, taigi patariame miegoti su kepure. Turėkite atskirą kepurę skirtą miegojimui, svarbiausia, kad ji per daug nespaustų galvos ir būtų patogi miegojimui.

 

7.Nosis ir burna turi būti neuždengta

Miegmaišiu neuždenkite savo nosies bei burnos. Kvėpuodami į miegmaišį jūs sudrėkinsite ne tik jį, bet ir savo drabužius. Tinkami miegmaišiai yra sukurti taip, kad paliktų neuždengtą tik jūsų veidą. Rinkdamiesi miegmaišį, būtinai į tai atsižvelkite.

 

8.Laikykitės kaip įmanoma aukščiau nuo žemės

Jeigu norite miegoti šiltai, tai reiškia, kad jūsų kūnas turi būti pakeltas nuo žemės. Tam galite naudoti kilimėlį ar čiužinį, tai labai priklauso nuo to, kur keliaujate ir kokį inventorių su savimi turite. Tačiau nemiegokite nieko nepasitiesę ant žemės.

 

9.Miegojimui skirtos kojinės

Jeigu jūsų kojų pirštai dažnai šąlą, tuomet geriausia turėti atskirą kojinių portą skirtą miegojimui. Tinkamiausios būtų storos vilnonės kojinės, kurios neveržia ir yra be gumyčių.

 

10.Išpurtykite miegmaišį

Kai išvyniojate miegmaišį jį gerai išpurtykite, nes kuomet jis yra supakuotas jis būna labai stipriai suspaustas. Išpurtykite miegmaišį prieš eidami miegoti, tegul jis išsipučia ir prisipildo oro.

 

Linkime šilto miego!

1 Comment

  • Tawanna
    14 balandžio, 2019

    I located your site from Google as well as I need to claim it was a great discover.
    Thanks!

Post a Comment