Penkių žemių rojus Italijoje Spalio mėn. Cinque Terre | EUROPA

Penkių žemių rojus Italijoje Spalio mėn. Cinque Terre | EUROPA

340Eur asmeniui

Kviečiame į nuotykį Italijoje – kalnai, jūra, saulė, kvapą gniaužiantys vaizdai – viskas, ko reikia kad tai taptų viena įsimintiniausių kelionių!

Cinque Terre – penkių žemių rojus, nepaliksiantis nė vieno abejingo! Tai nuostabus kelionės maršrutas, ypač mėgstantiems kopimą kalnais, plaukiojimą ir vaikščiojimą. Šis maršrutas National Geographic žurnalo išrinktas kaip vienas iš geriausių pasaulyje, o nacionaliniame parke esantis Via dell‘Amore takas yra tarp 20 pačių gražiausių!

 

Mūsų maršrutas jungia net šešis nuostabius miestelius: Levanto, Monterosso al Mare, Vernazza, Corniglia, Manarola, Riomaggiore, Porto Venere. Visi miesteliai, kaip ir pats nacionalinis parkas, įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai jau daug pasako apie šio krašto grožį.

 

Mūsų žygio takas ves aukštais ir atkarpomis stačiais šlaitais, kuriuos skalauja Ligurijos jūra. Ant šlaitų matomi stulbinančios architektūros ir įvairiaspalviai pastatai, kuriuos puošia savita istorija ir legendos. Tam, kad pasijustume tikrai kaip kalnuose, įlipsime į Monte Rossola kalną, nuo kurio galėsime stebėti saulėlydį. Taip pat išbandysime dviračių taką, vedantį per senąjį geležinkelio tunelį arba galėsime aplankyti Pizą ir garsųjį pasvirusį bokštą.

 

 

Kelionių datos:

 

 • 2021.10.09 d. – 10.14 d. 
 • 2021.10.14 d. – 10.19 d. 
 • 2021.10.21 d. – 10.26 d. 

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

 • Autobusas iš Malpensas į Milaną ir atgal;
 • Nakvynės kelionės metu (hostelis/dviaukštės lovos);
 • Kelionės vadovo paslaugos.

 

Kas neįskaičiuota į kelionės kainą?

 • Traukinys Milanas – Levanto; Levanto – Milanas (~ 50 Eur);
 • Maistas (grupės sprendimas);
 • Lėktuvo bilietas (60 – 100 Eur);
 • Vietinis transportas (+-15 Eur);
 • Cinque Terre tako bilietas (7 Eur).

 

Naudinga informacija:

 • PRIVALOMA turėti kelionės metu galiojančią asmens tapatybės kortelę ar pasą;
 • Riboto judumo žmonėms ši kelionė netinkama;
 • Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis;
 • Apsidrausk! Kelionės metu jausiesi saugiau. Dėl draudimo galite kreiptis el.paštu: vilma@gyvenkimeaktyviai.com;
 • Kelionės organizatorius: MB „Travelka“.

 

 

Kontaktai

Jeigu turite klausimų, kreipkitės bendruoju el. paštu – info@gyvenkimeaktyviai.com.

 

6 dienos
 • Išvykimas
  Vilniaus oro uostas - Milano oro uostas.
 • Išvykimo laikas
  Spalio 09 d. (1 kelionė) / Spalio 14 d. (2 kelionė) / Spalio 21 d. (3 kelionė)
 • Grįžimo laikas
  Spalio 14 d. (1 kelionė) / Spalio 19 d. (2 kelionė) / Spalio 26 d. (3 kelionė)
 • Rekomenduojama apranga
  Sportinė apranga žygiuojant ir lengva apranga laisvu laiku.
1
1 diena
Skrydis iš Lietuvos į Malpensos arba Bergamo oro uostą šalia Milano. Iš oro uosto autobusu važiuojame į Milano centrinę stotį, kur mūsų lauks traukinys į Levantą (Šiaurės Italijoje esantis jūros kurortas). Čia laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti po Ligurijos jūros skalaujamą kurortą arba pavakarieniauti kartu su bendražygiais. Nakvynė hostelyje.
2
2 diena
Pirmąją žygio diena palengva kilsime link Punta Mesco apžvalgos rato, nuo kurio atsivers pasakiška panorama. Žygiuosime lėtai, kad organizmas ir kojos priprastų prie klimato, reljefo ir fizinio krūvio. Pietums sustosime viename iš penkių Cinque Terre miestelių - Monteroso al Marė. Tai didžiausias iš visų penkių  Cinque Terre miestelių, turintis senamiestį ir naujamiestį. Galėsime atsigaivinti ir išsimaudyti Ligurijos jūroje. Po pietų tęsime žygį link Vernazos. Tai kogero autentiškiausias miestelis ir neretai vadinamas šio regiono numylėtiniu. Vernaza traukia Apvaliuoju bokštu ir viduramžiškų įtvirtinimų griuvėsiais. Šios dienos žygį pabaigsime Corniglija miestelyje. Iš Corniglia važiuojame traukiniu atgal į Levantą. Corniglia skiriasi nuo kitų Cinque Terre regione tuo, kadangi miestelis įsikūręs ne prie pat jūros, o ant didžiulės uolos.  Nakvynė hostelyje.
3
3 diena
Ryte traukiniu važiuosime iki Riomagiore miestelio. Čia palengva pradėsime kilimą link Madonna di Montenero koplyčios, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama.  Toliau einame link dienos tikslo – Porto Venere. Romos laikais tai buvo nedidelis žvejų kaimelis, o vėliau čia buvo įkurtas Bizantijos imperijos laivynas. Vaizdingasis Porto Venere pasitiks siauromis gatvelėmis ir spalvingais namais, o kyšulio gale stūkso masyvi San Pietro bažnyčia. Prie kurios pamatysime Bairono grotą, kurioje anglų poetas lordas Baironas esą mėgdavo medituoti ir semdavosi įkvėpimo savo literatūriniams kūriniams. Gal šioje grotoje jam ir gimdavo tokios mintys kaip "Jei aš juokčiausi iš kiekvieno mirtingo dalyko, tuomet neliktų laiko raudoti" arba "Meilė – nežymi vyro gyvenimo dalelė, moteriai ji – visas gyvenimas". Vakarop į Levantą galėsime grįžti keltu, arba vietiniu transportu.    
4
4 diena
Šiandienos tikslas, užkopti į aukščiausią kalną esantį Levante - Monte Rossola (563 m.). Kopimas kiek statokas, bet vaizdai viršūnėje fantastiški. Įdomu tai, kad daugelis turistų šio tako nežino ir galėsime pasimėgauti ramybe bei saulėlydžiu į Ligurijos jūrą. Grįžę į Levantą, galėsime atsipalaiduoti, kadangi rytoj mūsų laukia laisvadienis :)
5
5 diena
Diena poilsiui. Jūra, paplūdimiai, saulė, nuostabus oras – viskas ko reikia kokybiškam poilsiui ir atsipalaidavimui. Mėgstantiems aktyvų poilsį – galimybė išsinuomoti dviračius ir važiuoti apie 10 km jūros pakrante iki šalia esančių Bonassola ir Farmura miestelių. Norintys pakeliauti daugiau, galės vykti į (ne taip ir toli esantį) Pizą ir pamatyti garsųjį pasvirusį bokštą. Vakare dalinsimės įspūdžiais ir vakarosime prie jūros. Nakvynė hostelyje.
6
6 diena
Kelionė namo. Anksti ryte traukiniu važiuojame iki Milano. Iš čia autobusu vyksime į Malpensos arba Bergamo oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
Tours Reviews

POST A REVIEW