Slovakijos Aukštieji Tatrai | EUROPA

Slovakijos Aukštieji Tatrai | EUROPA

239Eur asmeniui

Leiskis į nepamirštamus įspūdžius žadančią kelionę į Slovakiją – nuostabi, žmogaus nepaliesta gamta, nakvynės stovyklavietėje ir smagi kompanija!

Slovakijos kalnai – tai tikra žygių į kalnus mokykla bei pasiruošimas kitiems kalnams pažinti! Aukštieji Tatrai – tai aukščiausia Karpatų kalnų dalis, priklausanti Slovakijai. Nors Tatrų kalnai yra Slovakijos ir Lenkijos pasienio ruožas, tačiau didžioji kalnų dalis priklauso Slovakijai. Tai didžiulis nacionalinis parkas, kuriame vyrauja kalnai, įvairūs vandens telkiniai, gyvūnija ir augalija.

 

Keliausime po 5 – 10 valandų per dieną, grupėmis po 10 – 14 žmonių. Pusryčius ir vakarienę gaminsime patys, pietausime kalnuose. Maršruto sudėtingumas bus parinktas pagal grupės galimybes. Žygio pradžios vietą pasieksime traukinukais arba autobusais. Žygio metu nešimės nedideles kuprines su pietumis, pinigine, šiltesniais rūbais, skraiste nuo lietaus. Kasdien nakvoti grįšime į stovyklavietę. Miegosime palapinėse, nameliuose arba viešbutyje.

 

Kelionės kaina asmeniui:

 

 • 239 € Asmeniui už kelionės paketą gyvenant stovyklavietėje;
 • 359 € Asmeniui už kelionės paketą gyvenant dviviečiame viešbučio kambaryje su pusryčiais ir vakariene.

 

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

 

 • Kelionė patogiu 49-59 vietų turistinės klasės autobusu; išvykimai iš Vilniaus ir Kauno;
 • 5 nakvynės stovyklavietėje palapinėje arba viešbutyje;
 • Bendras inventorius, įranga maisto gaminimui;
 • Grupės ir kalnų vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Vakarienė tradicinėje Slovakiškoje koliboje.

 

Kas neįskaičiuota į kelionės kainą?

 

 • Vieta „mūsų“ palapinėje – 10 € (pageidaujantys gali vežtis ir savo palapinę);
 • Papildomos išlaidos Lenkijoje – apie 30 zlotų;
 • Bilietai keltuvui, traukinukui ir autobusui – apie 30 €;
 • Išlaidos maistui – apie 20 €;
 • Plaukimas Dunajeco upe – apie 15 €;
 • Belianska urvai – 8 € (studentams ir senjorams 7 €, vaikams – 4 €);
 • Kelionės draudimas.

 

Naudinga informacija:

 

 • Jei pasirinkai gyventi viešbutyje, į kelionės kainą bus įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės. Gyvenantys palapinėse maistą gaminsis patys, stovyklavietėje;
 • Objektų lankymo tvarka ir bilietų kainos gali keistis;
 • Apsidrausk! Kelionės metu jausiesi saugiau. Dėl draudimo galite kreiptis el. paštu: vilma@gyvenkimeaktyviai.com;
 • Jeigu keliauji vienas ir nori gyventi viešbutyje, atkreipk dėmesį, kad nurodyta kaina galioja asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje – tad būsi apgyvendintas su kitu pakeleiviu. Jei vis tik pageidausi vienviečio kambario (informuok mus apie tai iš anksto!), bus taikoma 40 € priemoka;
 • Kelionei BŪTINAS galiojantis asmens dokumentas – asmens tapatybės kortelė arba pasas;
 • Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis;
 • Esant bet kokiems nesklandumams kelionės metu, nedelsiant prašome kreiptis į kelionės vadovą;
 • Vietos autobuse priskiriamos pagal pirkimo laiką, jas patikslins gidas prieš įlipant į autobusą jau kelionės dieną;
 • Riboto judumo žmonėms ši kelionė netinkama;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui, organizatorius gali pasiūlyti grąžinti pinigus ir atsisakyti kelionės, arba vykti mažesniu autobusu. Apie kelionės atšaukimą arba autobuso pasikeitimus informuosime ne vėliau nei 14 dienų iki kelionės pradžios;
 • Kelionės organizatorius: UAB TravelDeals LT (Makalius).

 

Kelionių datos:

 

 • 2020.08.24 – 08.30 (Kaina: 239 €)
 • 2020.09.05 – 09.11 (Kaina: 239 €)

 

Įsimenančias kelionės ištraukas gali pažiūrėti čia:

Rysy viršūnė | Slovakijos Aukštieji Tatrai

 

Bystre sedlo | Slovakijos Aukštieji Tatrai

 

Žemieji Tatrai | Slovakija

 

 

Kontaktai

 

Jeigu turite klausimų, kreipkitės bendruoju el.paštu – info@gyvenkimeaktyviai.com

7 dienos
 • Išvykimo laikas
  2020 m. rugpjūčio 24 d. / rugsėjo 05 d.
 • Grįžimo laikas
  2020 m. rugpjūčio 30 d. / rugsėjo 11 d.
 • Rekomenduojama apranga
  Žygio batai, aukštu aulu ir sportinė apranga.
1
1 diena
Anksti ryte,  išvyksime iš Vilniaus ir  Kauno. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvyksime į šiaurinės Slovakijos Aukštuosius Tatrus. Susipažinsime su stovyklaviete Tatranec, kurioje yra dušai, prausyklos, virtuvėlė, tualetai ir kiti patogumai. Įsikursime, statysime palapines, tvarkysimės asmeninį ir bendrą turistinį inventorių. Už papildomą mokestį yra galimybė apsigyventi viešbutyje arba nameliuose (reikalingas išankstinis užsakymas). Nakvynė stovyklavietėje.
2
2 diena
Papusryčiavus stovyklavietėje, mūsų lauks žygis „Slovenskij Raj“ Nacionaliniame parke. Ryte keliausime į Letanovce miestelį. Nužygiavę 1,5 km keliu, pradėsime smagų žygį Hornad upės kanjonu. Visos kelionės metu mus lydės įspūdingi vaizdai, uolos, medžiai, upės kanjono vingiai, gaivinantys šaltiniai. Žygiuosime įspūdingais takeliais, metalinėmis grotelėmis prikaltomis uolose virš upės, eisime kabančiais tiltais, kilsime ir leisimės kopetėlėmis. Žygio pabaigoje turėsime galimybę atsigaivinti vėsioje kalnų upėje. Vakare lauks Makaliaus dovana – vakaronė kolyboje su tradiciniais slovakiškais patiekalais, grojant čigonų muzikantams.
3
3 diena
Ryte autobusu važiuosime į vakarinę Aukštųjų Tatrų dalį – Štrbske Pleso kalnų kurortą. Tai aukščiausiai įsikūręs miestelis Slovakijoje, 1351 m aukštyje. Miestelyje yra daug prabangių viešbučių, telkšo nuostabus ežeras tuo pačiu pavadinimu. Apžiūrėję ežerą, keltuvais kilsime iki Solisko chatos. Pasigrožėję kalnapušių zona, leisimės iki kalnų upelio. Toliau nesudėtingu takeliu kilsime ir praeisime du nuostabius ežerus. Kilsime kalno šlaitu į perėją Bystre sedlo (2314 m.). Perėjoje turistų patogumui yra įrengtos grandinės. Palipus aukščiau galima tikėtis neištirpusio pernykščio sniego atkarpų. Esant geram orui, atsivers puikūs vaizdai į viršūnes Satan (2421 m.), Štrybski Štit (2381 m.). Leisimės į Mlynicką Dolina kalnų slėnį ir sustosime papietauti ir pailsėti. Keliausime alpinėmis pievelėmis, grožėsimės nuostabiais Kozie, Capie ežerais ir pasieksime krioklį Skok (25 m.). Leisimės palei krioklį žemyn miško zona ir pasieksime autobusą. Kelionė autobusu iki stovyklavietės. Vakarienė, laužas, įspūdžiai po žygio.
4
4 diena
Išsimiegoję ir papusryčiavę, vyksime į Tatranska Kotlina miestelį. Aplankysime požeminį urvą Belianska Jaskyna. Nukeliavę juo 1100 m., stebėsime stalaktitus ir stalagmitus, požeminius ežerėlius.  Šis urvas buvo atidarytas dar 1882 metais. Esant galimybei plauksime plaustais Dunajec upe*, kuri teka pačiu Lenkijos – Slovakijos pasieniu. Plaukiant iš abiejų pusių mus sups nuostabaus grožio vaizdai. Vakarienė ir nakvynė stovyklavietėje.
5
5 diena
Papusryčiavę važiuosime iki Popradske Pleso traukinių sustojimo, kur paliksime autobusą ir keliausime iki kalnų trobelės ir nuostabaus ežero Popradske Pleso. Trobelės terasoje besigrožėdami nuostabiu kraštovaizdžiu, išgersime arbatos. Kopsime į vieną įspūdingiausių Aukštuosiuose Tatruose esančių kalnų Rysy (2501 m.). Rysy viršūnė yra viena gražiausių Aukštuosiuose Tatruose bei aukščiausia Lenkijoje. Nuo jos atsiveria vaizdas į Slovakiją ir Lenkiją, kalno viršumi driekiasi pasienio ruožas tarp šių valstybių. Savo ištvermę išbandyti norintys žygeiviai, turės puikią progą užnešti „mini šerpo nešulį“ iki kalnų trobelės Chata pod Rysmi (2250 m.) ir už tai gauti sriubos ar itin skanios arbatos. Šerpas – žmogus į kalnų namelius užnešantis maistą, gėrimus ir t.t. Jo „kuprinė“ gali sverti net 130 kilogramų. Kelionės metu eisime šalia kalnų upės, žygiuosime pro įspūdingus ežerus, krioklius, kopsime stačiu šlaitu prisilaikant grandinėmis. 2 km. aukštyje bus galimybė pailsėti kalnų trobelėje Pod Rysmi ir pasiekti viršūnę, kuri susideda iš dviejų smailių. Vaizdas į visas puses stulbinantis. Tuo pačiu takeliu leisimės žemyn. Kelionė iki stovyklavietės, vakarienė ir įspūdžiai po žygio.
6
6 diena
Po pusryčių stovyklavietėje pėsčiomis keliausime į Tatranską Lomnicą. Tatranska Lomnica – žinoma Aukštųjų Tatrų kalnų slidinėjimo gyvenvietė, įsikūrusi 850 m. aukštyje. Susipažinę su miesteliu pėsčiomis pradėsime žygį. Nuo keltuvų stoties plentu lengvai kilsime miško zona iki tarpinės keltuvų stoties Štart (1145 m.). Keltuvais kilsime iki Skalnate pleso (1751 m.). Pasigrožėję atsivėrusiais vaizdais, akmenuotu keliuku apeisime aplink čia esantį kalnų ežerą. Terasoje išgersime kalnų žolelių arbatos ir kalnapušių zona keliausime toliau. Takelis visą laiką žemės. Tad eisime lengvai ir grožėsimės panoraminiais vaizdais, kurie atsivers į apačioje esantį slėnį ir Žemuosius Tatrus. Pietausime grožėdamiesi atsivėrusiais vaizdais į Slavkovskij štit (2452 m.) kalną. Eisime iki Rainerova Chata – seniausios trobelės Slovakijos Aukštuosiuose Tatruose. Jos įkūrėjas J. J. Rainer manė, kad tai palengvins turistų žygius, kai kalnuose bus blogas oras. Apžiūrėję trobelę, keliausime Vodopady Studeneho potoka krioklio link. Pasigrožėję kriokliu, leisimės į Stary Smokovec (1010 m.). Važiuosime traukiniu į Tatranską Lomnicą. Iš čia – į stovyklavietę, kurioje patys gaminsimės vakarienę. Po vakarienės, apie 22 val. išvyksime namo. Naktinis grįžimas.
7
7 diena
Dienai įpusėjus, pasieksime Lietuvą. Pirmasis sustojimas Alytuje, antrasis – Kaune ir trečiasis – Vilniuje.
Tours Reviews

POST A REVIEW