Trumpas žygis Slovakijos kalnuose | EUROPA

Trumpas žygis Slovakijos kalnuose | EUROPA

219Eur asmeniui

Dar nesi buvęs kalnuose? Aktyvaus poilsio mėgėjams šis žygis bus ne tik iššūkis, bet ir nuostabus malonumas.

Mūsų „Gyvenkime Aktyviai“ komanda vadovaus šio žygio grupėms. Kelionės organizatorius – mūsų draugai „UAB TravelDeals LT“ –  Makalius.lt

 

Registracijos formą rasite Makalius.lt puslapyje: https://www.makalius.lt/kelioniu-idejos/trumpas-kalnu-zygis-i-aukstuosius-tatrus-slovakijoje/

 

Slovakijos kalnai – tai tikra žygių į kalnus mokykla bei pasiruošimas kitiems kalnams pažinti! O jų dar tikrai bus, pažadame! Nesudėtingomis kalnų trasomis sėkmingai keliauti galės tiek vaikai, tiek solidaus amžiaus žmonės – tikrai nereikia būti labai patyrusiam, kad galėtum tvarkingais ir saugiais takais įkopti į viršūnes ar pereiti perėjas! Rekomenduojame šią kelionę vykstantiems į kalnus pirmą kartą, tinka net šeimoms su vaikais!

 

Aukštieji Tatrai – tai aukščiausia Karpatų kalnų dalis, priklausanti Slovakijai. Nors Tatrų kalnai yra Slovakijos ir Lenkijos pasienio ruožas, tačiau didžioji kalnų dalis priklauso Slovakijai. Tai didžiulis nacionalinis parkas, kuriame vyrauja kalnai, įvairūs vandens telkiniai, gyvūnija ir augalija.  Čia daugiau nei 15 viršūnių siekia net 2500 m!

 

Svarbu: Ši kelionė yra trumpesnė, tinkama pradedantiesiems žygeiviams. Keliausime po 5 – 8 valandas per dieną, grupėmis po 8-14 žmones. Pusryčius ir vakarienę virsime patys, pietausime kalnuose. Maršruto sudėtingumas bus parinktas pagal grupės galimybes. Žygio pradžios vietą pasieksime traukinukais arba autobusu. Žygio metu nešimės nedideles kuprines su pietumis, pinigine, šiltesniais rūbais, skraiste nuo lietaus. Kasdien nakvoti grįšime į stovyklavietę. Miegosime palapinėse, nameliuose arba viešbutyje.

 

Kelionių datos:

 

 • 2022.07.18 d. – 07.22 d.

 

Kelionės kaina asmeniui:

 

 • 219 € Asmeniui už kelionės paketą gyvenant stovyklavietėje;
 • 339 € Asmeniui už kelionės paketą gyvenant dviviečiame viešbučio kambaryje su pusryčiais ir vakariene.

 

Kas įskaičiuota į kelionės kainą?

 

 • 3 nakvynės stovyklavietėje palapinėje arba viešbutyje;
 • Kelionė patogiu 49-59 vietų turistinės klasės autobusu; išvykimai iš Vilniaus ir Kauno;
 • Vakarienė tradicinėje Slovakiškoje koliboje.
 • Bendras inventorius, įranga maisto gaminimui;
 • Grupės ir kalnų vadovo paslaugos.

 

Kas neįskaičiuota į kelionės kainą?

 

 • Vieta „Makaliaus“ palapinėje – 10 € (pageidaujantys gali vežtis ir savo palapinę). Jei palapinėje pageidaujate gyventi vienas, taikomas papildomas 20 eur mokestis;
 • Papildomos išlaidos Lenkijoje;
 • Bilietai keltuvui, traukinukui ir autobusui – apie 25/30 €;
 • Išlaidos maistui – apie 20/25 €;
 • Kelionės draudimas.

 

Naudinga informacija:

 

 • Kelionei BŪTINAS galiojantis asmens dokumentas – asmens tapatybės kortelė arba pasas;
 • Kelionės programa, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis;
 • Vietos autobuse priskiriamos pagal pirkimo laiką, jas patikslins gidas prieš įlipant į autobusą jau kelionės dieną;
 • Riboto judumo žmonėms ši kelionė netinkama;
 • Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui, organizatorius gali pasiūlyti grąžinti pinigus ir atsisakyti kelionės, arba vykti mažesniu autobusu. Apie kelionės atšaukimą arba autobuso pasikeitimus informuosime ne vėliau nei 14 dienų iki kelionės pradžios;
 • Kelionės organizatorius: „UAB Traveldeals LT“ (Makalius.lt)

 

Kontaktai

 

 • Jeigu turite klausimų susijusių su žygiu, kreipkitės bendruoju el.paštu – info@gyvenkimeaktyviai.com.
 • Jeigu turite klausimų dėl registracijos, sutarties sudarymo ir apmokėjimo, susisiekite su Makalius.lt vadybininkais.

 

Įsimenančias kelionės ištraukas gali pažiūrėti čia:

Terychovo chata | Slovakija

 

Skalnate pleso | Slovakijos Aukštieji Tatrai

5 dienos
 • Rekomenduojama apranga
  Reikalingi žygio batai, aukštu aulu ir sportinė apranga.
1
1 diena 

Anksti ryte išvyksime iš Vilniaus , Kauno. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvyksime į šiaurinės Slovakijos Aukštuosius Tatrus. Susipažinsime su stovyklaviete Tatranec. Įsikursime nakvynei stovyklavietėje.

2
2 diena

Papusryčiavę autobusu važiuosime į vakarinę Aukštųjų Tatrų dalį Štrebske Pleso kalnų kurortą. Miestelyje yra nuostabus ežeras tuo pačiu pavadinimu. Apžiūrėję ežerą keliausime iki keltuvų ir nusipirkę bilietus atvirais keltuvais kilsime iki kalnų trobelės Pod Soliskon (1840 m.). Pasigrožėję vaizdais, akmenuotu takeliu kilsime apie 200 m iki kalno viršūnės. Pasiekus Predne Solisko (2117 m.) kalno viršūnę, po kojomis atsivers nuostabi panorama. Grožėsimės, fotografuosimės, ilsėsimės ir tuo pačiu takeliu leisimės  žemyn iki kalnų trobelės. Ten išgersime arbatos, pavalgysime ir, jeigu bus noro, keliausime link kalnų perėjos Bystra Sedlo. Ten mūsų lauks pagrindinė poilsio vieta. Jei dar bus noro, galėsime pakilti aukštyn iki kalnų ežero. Pailsėję keliausime atgal iki keltuvų ir leisimės  žemyn į Štrebske Pleso miestelį. Autobusu grįšime į nakvynės vietą. Jeigu norėsime vakare nuvyksime į vakaronę geriausioje Aukštųjų Tatrų Stara Lesna Zbojnicka Kolyboje su tradiciniais slovakiškais patiekalais, grojant čigonų muzikantams.

3
3 diena
Papusryčiavę keliausime autobusu, o vėliau – pėsčiomis iki kalnų trobelės ir Popradske pleso ežero. Trobelės terasoje besigrožėdami nuostabiu kraštovaizdžiu išgersime arbatos ir pailsėsime. Vėliau praeisime kaire ežero puse ir akmenuotu keliu pradėsime žygį į kalnų perėją Pod Ostravou (1996 m). Vaizdai kylant vis gražės ir maždaug po 1,5 val. kilimo mes pasieksime kalnų perėją. Atsivers pritrenkiantis vaizdas į Aukštuosius ir Žemuosius Tatrus. Čia papietausime ir pailsėsime. Esant galimybei, kilsime aukščiau į čia pat stūksantį nedidelį kalną, arba tiesiog pasivaikščiosime „Tatranska magistralia“. Po visko leisimės žemyn iki Popradske Pleso ir plentu pareisime iki autobuso. Vakare vakarienė, laužas, įspūdžiai po žygio stovyklavietėje.
4
4 diena.
Po pusryčių važiuosime į Stary Smokovec kalnų miestelį, kur kilsime iki Hrebeniok sustojimo ir eisime link Zamkovskio kalnų trobelės, esančios 1475 m aukštyje. Sustosime poilsiui ir arbatai. Nuo Zamkovskio trobelės takas ves nuostabaus slėnio viduriu ir Maly Studeny upelio pakrantėmis. Pakilę apie 1 val. sustosime pailsėti prieš statų kilimą. Pailsėję lėtai akmenuotu takeliu kilsime ir pasieksime Teryho trobelę (2015 m.). Čia pailsėsime, atsigersime ypatingo skonio kalnų arbatos, paragausime kopūstų ar česnakų sriubos. Toliau tuo pačiu keliu žygiuosime žemyn iki Zamkovskio kalnų trobelės. Poilsis. Pailsėję eisime žemyn iki funikulieriaus ir juo leisimės į Stary Smokovec miestelį, grįšime į stovyklavietę. Po vakarienės apie 22 val. išvyksime namo, kelionė per Slovakiją, Lenkiją.
5
5 diena
Ryte grįšime į Alytų, Kauną, Vilnių
Tours Reviews

POST A REVIEW