Naktinis žygis Dzūkijoje

Naktinis žygis Dzūkijoje

8Eur asmeniui

Po savaitės darbų, galima „išvalyti“ galvą gamtoje, kuri bus apgaubta paslaptingos tamsos

Dar vienas nuotykis, į kurį kviečiame jungtis kartu. Planuojame keliauti Dzūkijos miškais naktį. Tad po savaitės darbų, galima „išvalyti“ galvą gamtoje, kuri bus apgaubta paslaptingos tamsos.

 

Dažnai sakome, kad kalnai niekur nedings…⛰️✌️ Lauksime geresnių laikų vykti į mūsų taip mylimas aukštas viršūnes.
Šiuo metu rekomenduojame keliauti po Lietuvą ir atrasti savo mylimą ir labai gražų kraštą.👣 Mūsų komanda niekad ankščiau „nevesdavo“ žygeivių Lietuvoje, bet atėjo laikas ☺ Norime pradėti nuo mūsų komandos tėviškės – Dzūkijos. Čia juk teka ilgiausia Lietuvos upė Nemunas, o ir pasakymas “jei ne grybai ir ne uogos…“.🍒🍄 Iš to ir galime suprasti, kad gamtos čia apsčiai.

Tai tas pats A.R. Vanago – laisvės kovų kelias, kuris mus nuves į Merkinę, kuri garsi ne tik Nemuno bei Merkio santaka ar Radzevičiaus restoranu, bet ir labai svarbia mūsų šaliai istorija.👌 Čia už Lietuvos nepriklausomybę kovojo Lietuvos partizanai bei viena ryškiausių pokario ginkluotojo pasipriešinimo asmenybių: Adolfas Ramanauskas – Vanagas.

 

„Mes visi teturime vieną troškimą – iškovoti Lietuvai laisvę ir, jeigu Dievo bus leista, su visa tauta dalyvauti toje neįsivaizduojamo džiaugsmo šventėje, su visa tauta kurti tikrai laisvą, kultūringą, demokratijos principais pagrįstą nepriklausomos Lietuvos gyvenimą.“
A. Ramanauskas-Vanagas
6/7 valandos - 28 km.
 • Išvykimas
  Merkinės krašto muziejus
 • Išvykimo laikas
  2020 m. spalio 30 d. / 19:30 h.
 • Grįžimo laikas
  2020 m. spalio 31 d. / 01:30 h.
 • Rekomenduojama apranga
  Patogi turistinė kuprinė ir sportinė apranga.
1
Nakties planas
Šis 2️⃣8️⃣ kilometrų žygis (trumpesnis variantas apie 20 km.) veda A. Ramanausko kovų keliais (pradėsime ir baigsime ten pat).👣 Eisime miško takeliais, kaimeliais ir nuostabiomis pamerkių pievomis.🙌 Aplankysime Merkinės piliakalnį ant kurio ne kartą buvo užkopęs ir pats Vanagas. Nuo čia atsiveria vaizdas Lietuvą, už kurios laisvę kovėsi Lietuvos partizanai. Mūsų laukia daug lankytinų objektų, kur A. Ramanauskas davė priesaiką, planavo Merkinės puolimą, svajojo apie laisvą Lietuvą, fotografavosi ir kartu kovojo su savo bendražygiais. Čia gyveno žmonės, kurie jį rėmė, globojo ir saugojo pačioje beviltiškiausioje situacijoje, kai gyva buvo tik viltis ir tikėjimas, kad meilė nugalės neapykantą ir baimę.

POST A REVIEW