Auksinis ruduo Tatruose – Slovakija | EUROPA

Auksinis ruduo Tatruose – Slovakija | EUROPA

249Eur asmeniui

Nuostabių spalvų miškas, raudoni vakarai ir nuostabūs Aukštųjų Tatrų kalnai tai nuostabus derinys Rudeniui!

Tie, kas žygiavote kalnuose, žinote, kad jūsų laukia nutrintos kojos, sunki kuprinė ir saulės nugairintas veidas. Tačiau taip pat žinote, kad niekas nepakeis gryno kalnų oro ir jų grožio, poilsio nuo miesto sumaišties ir jausmo, kuris aplanko, kai vakare pasieki kalnų namelį, naktį stebi žvaigždžių jūrą danguje, o rytą pasitinki stebėdamas, kaip kalnus apšviečia pirmieji saulės spinduliai. O tie, kam tai bus pirma kelionė į kalnus, pasiruoškite vietos neišdildomiems įspūdžiams, nes jų bus su kaupu. Išdrįsk tapti nepaprastų nuotykių dalimi!

COVID19 INFORMACIJA:

 • Įvedus karantiną grįžtant iš Slovakijos siūlomas kitas variantas:
  Kelionė kopti į tuos pačius kalnus iš Lenkijos pusės tomis pačiomis datomis. Kelionės aprašymas atsiunčiamas Jums paštu ir tik su Jūsų patvirtinimu kelionė yra keičiama.

 

NAUDINGA INFORMACIJA:

 • PRIVALOMA! Būtina turėti kelionės metu galiojančią asmens tapatybės kortelę ar pasą.
 • Kelionė tinka visiems!
 • Kelionės organizatorius: MB „TRAVELKA“.

 

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

 • Kelionei per Lenkiją turėti apie 20 zlotų (tualetai, užkandžiai).
 • Maistas kelionės į priekį ir atgal metu.
 • Pinigų maistui kelionės – žygio metu. Maistą stengsimės darytis patys! (15-20 Eur).
 • Funikulierius 5-10 Eur.
 • 5- 10 Eur Vietinis transportas.
 • Kalnų urvas 8 Eur (jeigu norėsite).
 • Už papildomą kainą galima nakvoti viešbutyje arba nameliuose. Prieš žygį, atsižvelgiant į oro sąlygas, grupės ir jūsų pačių pageidavimus, galėsime nuspręsti, kur norėsime gyventi.
 • Maistą gaminsimės patys kelionės metu (juk tai žygis!), pietus valgysime kalnuose.

 

Įsimenančias kelionės ištraukas gali pažiūrėti čia:

Bystrá Lávka | Slovakija

 

Kontaktai

Jeigu turite klausimų, kreipkitės bendruoju el. paštu – info@gyvenkimeaktyviai.com

5 dienos
 • Išvykimo laikas
  2020 m. rugsėjo 22 d.
 • Grįžimo laikas
  2020 m. rugsėjo 26 d.
 • Rekomenduojama apranga
  Reikalingi žygio batai, aukštu aulu ir sportinė apranga.
1
1 diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. (Kaunas – Alytus – Lazdijai) Vakare atvykstame į Slovakiją, Tatranec kempingą. Įsikuriame. Nakvojame palapinėse arba nameliuose. Priklauso nuo oro sąlygų.
2
2 diena
Ryte išvyksime link Žemųjų Tatrų. Aplankysime Popradą, didžiausią Vysoke Tatry regione esantį miestą, susipažinsime su vietine kultūra. Tada traukiniu keliausime iki svarbiausio antrosios dienos išbandymo – žygio upės kanjonu. Apsaugos grandinės lydės mus viso žygio metu, nes eiti dažnai reikės tiesiog kopėtėlėmis virš po kojomis tekančios upės. Žygio pabaigoje galėsite išbandyti šaltos, bet, žinoma, gaivios upės gylį. Vietiniu transportu grįšime iki Tatranska Lomnica – kalnų miestelio, esančia šalia mūsų kempingo.
3
3 diena
Keliausime iki Strebske Pleso miestelio (aukščiausiai esanti Slovakijos apgyvendinta vietovė – 1355 m.). Čia pradėsime pirmąjį rimtą mūsų žygį. Kažkam tai galės pasirodyti jėgų ar drąsos išbandymas, bet galime jums prižadėti – tai bus nuostabu. Šios dienos tikslas – pasiekti nuostabų kalnų ežerą Capie Pleso. Jei bus geras oras, galėsime pasiekti kalno balną (taip, perskaitėte teisingai). Kalno balnas (Bystre Sedlo) – tai kalnų perėja, kurioje iš vieno slėnio pereisime į kitą. Vos neužmiršome – ar esate lipę į krioklį? Turėsite galimybę išbandyti ir tai, nes pakeliui mūsų laukia Skok krioklys, kurio aukštis – net 25 metrai. Vakare sugrįšime į kempingą ir kartu švęsime pirmąją įveiktą perėją.
4
4 diena
Šią dieną sulauksite nepaprastų vaizdų ir emocijų bombos! Keliausime iki Stary Smokovec – vieno iš Vysoke Tatry regionių miestelio. Funikulieriumi kelsimės iki Hriebeniok, lengvu žingsniu kilsime iki Rainerova Maly Skryty Vodopad krioklio. Tai vienas vandeningiausių krioklių Slovakijoje. Kai įį pamatysite, suprasite... Vėliau aplankysime seniausią kalnų trobelę Slovakijoje (Rainerova chata). Tai ne paskutinė kalnų trobelė šią dieną, nes vėliau mūsų lauks Zamkovskeho kalnų trobelė ir mūsų galutinis tikslas – Terychovo chata. Iki pastarosios lauks kelias itin vaizdais stebinančiu slėniu, kurį išvysime pasiekę kalnų trobelę. Jei leis oro sąlygos, būkite pasiruošę savo drąsos atsargas! Po Terychovo chatos pasieksime tikrą kalnų sieną! Grandinių, jūsų kojų, rankų ir įgūdžių, įgytų kelionės metu, pagalba jums tikrai pavyks įveikti šią kalnų perėją ir iškelti rankas viršūnėje.
5
5 diena
Paskutinę žygio dieną pradėsime išvyka į Tatranska Kotlina miestelį. Grožėsimės stalaktitais, stalagmitais ir povandeniniais ežerėliais Belianska jaskyna urve. Vėliau turėsime dvi galimybes: Pradėsime žygį Baltųjų Tatrų kalnų teritorijoje. Tai nesudėtinga, bet ypatingo grožio vaizdais pasižyminti trasa. Reljefui aukštėjant mišką keis kalnapušės, atsivers pirmieji vaizdai į kalnų viršūnes. Pasiekę Chata Plesnivec kalnų namelį, keliausime žemyn. Keliausime į kitą Aukštųjų Tatrų pusę link Popradske Pleso ežero. Pasigrožėję nuostabiais vaizdais, leisimės žemyn Vakare išvykstame atgal į Lietuvą
6
6 diena
Iki pietų grįžtame namo ​